Cena: |
33,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,12 |
zł netto |
Cena: |
40,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED ściemnialna 3,9W=35W 265lm 2700K barwa ciepła 3,9-35W GU10 927 36st. 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 36 - 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 3.9 - 3.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 22 - 22 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 67 lm/W |
| Strumień świetlny | 265 - 265 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 650 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1428 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 60 % |
| Współczynnik mocy | 0.8 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 265 lm |
Pliki do pobrania
LEDspotMV_PAR16_GU10_TD -
m/download/23683980/ledspotmv-par16-gu10-td.webp [2.06 kB]
929001346702_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23683979/929001346702-eu-pl-pl-prof.fp [639.96 kB]
MASTER_LEDspot_ExpertColor_MV_flyer -
m/download/23683982/master-ledspot-expertcolor-mv-flyer.zip [2.07 MB]
Label_2271840_big_color -
m/download/23683987/label-2271840-big-color.pdf [69.76 kB]
Fiche_2271840_pl -
m/download/23683988/fiche-2271840-pl.pdf [243.96 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23683990/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDspot_35W_GU10_927_36D-IES -
m/download/23683981/ledspot-35w-gu10-927-36d-ies.ies [8.72 kB]
Philips-MASTER-LEDspot-ExpertColor-MV-COMF-6486216-Ref-929001347308-EPD -
m/download/23683989/philips-master-ledspot-expertcolor-mv-comf-6486216-ref-929001347308-epd.pdf [737.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED ściemnialna 3,9W=35W 265lm 2700K barwa ciepła 3,9-35W GU10 927 36st. 5 lat gw. PHILIPS
Cena: |
661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1030brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
587brutto |
|
46 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1376brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
177 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
637brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
656brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1195brutto |
|
95 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135