Cena: |
11,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,29 |
zł netto |
Cena: |
13,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
807 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka ST45 LED 0,5W E27-WW 50lm 2700K barwa ciepła 26045 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 57 mm |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 36 - 36 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 82 lm/W |
| Strumień świetlny | 575 - 575 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
Pliki do pobrania
35248 -
m/download/14767664/35248.pdf [788.05 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161694/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1023 IQ-LED_LEDDIM GU10 4-5W_6-5W_7W v3_PL -
m/download/13166225/ce-1023-iq-led-leddim-gu10-4-5w-6-5w-7w-v3-pl.pdf [835.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka ST45 LED 0,5W E27-WW 50lm 2700K barwa ciepła 26045 KANLUX
Cena: |
419brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1068brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
685brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
13407brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
975brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
4500brutto |
|
50 opk |
24h |
Cena: |
4197brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
197 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135