Cena: |
30,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,72 |
zł netto |
Cena: |
37,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20st NW reflektor (WOJ+14252) WOJ+14567 Spectrum Led
| Moc | 10 W |
| Prąd | 100 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny użytkowy | 850 lm (90)° |
| Strumień świetlny | 850 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 77 lm/W |
| Światłość | 2800 CD |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 20 ° |
| Możliwość ściemniania | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Wymiary (A x B x C) | 111x74 [mm] |
| Waga | 0.18 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20st NW reflektor (WOJ+14252) WOJ+14567 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18659006/karta-katalogowa-en.pdf [1.07 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18659007/karta-katalogowa-de.pdf [1.07 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18659008/karta-katalogowa-pl.pdf [1.07 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20st NW reflektor (WOJ+14252) WOJ+14567 Spectrum Led
Cena: |
975brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1179brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
381brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
815brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1195brutto |
|
100 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
1259brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1376brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2916brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
685brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
380brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135