Cena: |
49,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,32 |
zł netto |
Cena: |
60,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED ściemnialna 5,5W=50W 375lm 3000K barwa ciepła 5,5-50W GU10 930 25D 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 25 - 25 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 5.5 - 5.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 26 - 26 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 68 lm/W |
| Strumień świetlny | 375 - 375 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 1130 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1553 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 60 % |
| Współczynnik mocy | 0.8 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 375 lm |
Pliki do pobrania
LEDspotMV_PAR16_GU10_TD -
m/download/23684006/ledspotmv-par16-gu10-td.webp [2.06 kB]
929001347102_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23684005/929001347102-eu-pl-pl-prof.fp [640.25 kB]
MASTER_LEDspot_ExpertColor_MV_flyer -
m/download/23684008/master-ledspot-expertcolor-mv-flyer.zip [2.07 MB]
Label_391832_big_color -
m/download/23684013/label-391832-big-color.pdf [68.97 kB]
Fiche_391832_pl -
m/download/23684014/fiche-391832-pl.pdf [236.35 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23684016/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDspot_50W_GU10_930_25D-IES -
m/download/23684007/ledspot-50w-gu10-930-25d-ies.ies [8.86 kB]
Philips-MASTER-LEDspot-ExpertColor-MV-COMF-6486216-Ref-929001347308-EPD -
m/download/23684015/philips-master-ledspot-expertcolor-mv-comf-6486216-ref-929001347308-epd.pdf [737.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED ściemnialna 5,5W=50W 375lm 3000K barwa ciepła 5,5-50W GU10 930 25D 5 lat gw. PHILIPS
Cena: |
1959brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
793brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1109brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
1195brutto |
|
95 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
380brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Polecane
Cena: |
408brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
975brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
177 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
13407brutto |
|
6 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135