Cena: |
10,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,50 |
zł netto |
Cena: |
12,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WOJ+13051 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 53 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 300 cd |
| Trzonek | GU5,3 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co WOJ+13051 Spectrum Led
Cena: |
797brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
752brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
821brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
870brutto |
|
17 SZT |
24h |
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135