Cena: |
45,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,23 |
zł netto |
Cena: |
55,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED 10W GU10 Bluetooth WiFi SMART ściemnialna WOJ+14513 Spectrum Led
- możliwość sterowania za pomocą aplikacji Spectrum SMART z dowolnego miejsca w zasięgu internetu
- możliwość zmiany temperatury barwowej
- możliwość ściemniania
Dowiedz się więcej na www.spectrumsmart.pl
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 10 W |
| Prąd | 80 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 10 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Światłość | 1500 CD |
| Barwa światła | CCT |
| Kąt rozsyłu światła | 30 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | - |
| UGR | - |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (A x B x C) | o110x70 [mm] |
| Waga | 0.09 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
_WOJ14513 -
m/download/18657832/woj14513.pdf [1.28 MB]
AR111_WOJ14513 -
m/download/18657833/ar111-woj14513.pdf [1.28 MB]
LED_AR111_GU10_10W_30_CCT_SPECTRUM_SMART_WOJ14513 -
m/download/18657834/led-ar111-gu10-10w-30-cct-spectrum-smart-woj14513.pdf [1.28 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16727120/karta-katalogowa-en.pdf [1.28 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16727121/karta-katalogowa-de.pdf [1.28 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16727122/karta-katalogowa-pl.pdf [1.28 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED 10W GU10 Bluetooth WiFi SMART ściemnialna WOJ+14513 Spectrum Led
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
193 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
25 SZT |
24h |
Cena: |
542brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
793brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
726brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
587brutto |
|
46 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1133brutto |
|
2 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135