Cena: |
94,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,00 |
zł netto |
Cena: |
115,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TMS022 1XTL-D18W HFP
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 56 mm |
| Wysokość [mm] | 84 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| alternatywny numer produktu | 871155911870399 |
| Długość [mm] | 615 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | NIE |
| Do zasilania przelotowego | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871155911870399 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | Stal |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 18 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Oprawka | G13 |
| Połączenie elektryczne z systemem złącz | NIE |
| Przystosowane do montażu akcesoriów oświetleniowych | TAK |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Z wyłącznikiem | NIE |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Źródło światła | Świetlówka D=26 mm |
Pliki do pobrania
d24eb874-9bf6-47e6-a8f2-a58f0019b9fb -
m/download/5700792/d24eb874-9bf6-47e6-a8f2-a58f0019b9fb.pdf [539.22 kB]
38049329-37b9-4efb-9835-a59300bcce79 -
m/download/5700791/38049329-37b9-4efb-9835-a59300bcce79.pdf [154.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135