Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BSN 400 L33-A2-TS 230V 50Hz HD3-166 913700226926 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 102.0 mm |
| Wysokość [mm] | 84 mm |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 166 mm |
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) [W] | 400 W |
| Do lamp typu HI | TAK |
| Do lamp typu HM | NIE |
| Do lamp typu HS | TAK |
| Do lamp typu LS | NIE |
| Do lamp typu T-R | NIE |
| Do lamp typu T-U | NIE |
| Do lamp typu T16 | NIE |
| Do lamp typu T16-R | NIE |
| Do lamp typu T26 | NIE |
| Do lamp typu T38 | NIE |
| Do lamp typu T7 | NIE |
| Do lamp typu TC-D | NIE |
| Do lamp typu TC-DD | NIE |
| Do lamp typu TC-DEL | NIE |
| Do lamp typu TC-F | NIE |
| Do lamp typu TC-L | NIE |
| Do lamp typu TC-QEL | NIE |
| Do lamp typu TC-S | NIE |
| Do lamp typu TC-SEL | NIE |
| Do lamp typu TC-T | NIE |
| Do lamp typu TC-TEL | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| Klasa ochronności | Brak |
| kod celny | 85041020 |
| Model | Konwencjonalny |
| Model Multiwatt | NIE |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Obudowa | Zamknięta |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Brak |
| Z odciążką | TAK |
Pliki do pobrania
GRDD1_BSN-HD -
m/download/23690689/grdd1-bsn-hd.webp [3.96 kB]
913700226926_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690688/913700226926-eu-pl-pl-prof.fp [540.79 kB]
GDWD1_BSN-HD -
m/download/23690690/gdwd1-bsn-hd.webp [2.54 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690692/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
913700226526-BSN-70-L33-TS-230V-50Hz-HD1-118-CB -
m/download/23690691/913700226526-bsn-70-l33-ts-230v-50hz-hd1-118-cb.pdf [3.12 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135