Cena: |
19,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,50 |
zł netto |
Cena: |
23,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa ozdobna MORTA CT-DSL250-B 19360 KANLUX
Szeroka gama modeli MORTA pozwoli na zrealizowanie bardzo oryginalnych aranżacji w każdym domu. MORTA spełnią oczekiwania wszystkich Klientów, którzy cenią sobie produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się atrakcyjnym i oryginalnym designem. Pierścienie dekoracyjne MORTA nie posiadają w komplecie oprawki ceramicznej.
Parametry techniczne: Oprawa ozdobna MORTA CT-DSL250-B 19360 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 90 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Długość [mm] | 180 mm |
| Długość wbudowania [mm] | 155 |
| Głębokość wbudowania [mm] | 100 mm |
| Klasa ochronności | III |
| kolor | czarny |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Oprawka | GX5,3 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość wbudowania [mm] | 80 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa ozdobna MORTA CT-DSL250-B 19360 KANLUX
Cena: |
1023brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
2103brutto |
|
1 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
1963brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1958brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
1301brutto |
|
4 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
2913brutto |
|
3 szt |
24h |
|
589 szt |
10 dni |
Cena: |
2776brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2913brutto |
|
0 szt |
24h |
|
452 szt |
10 dni |
Cena: |
1728brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
2913brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
205 SZT |
10 dni |
Cena: |
2771brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135