Cena: |
6,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,39 |
zł netto |
Cena: |
7,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: VIDI CTC-5514-B Sufitowa oprawa punktowa KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Oprawka | GX5,3 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica wbudowania | 60 mm |
| Średnica zewnętrzna | 79 mm |
| Wysokość/głębokość | 25 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
25995 -
m/download/14765973/25995.pdf [344.78 kB]
CE_001 HORN_BASK_VIDI_CEL v4 PL -
m/download/13164829/ce-001-horn-bask-vidi-cel-v4-pl.pdf [735.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co VIDI CTC-5514-B Sufitowa oprawa punktowa KANLUX
Cena: |
2913brutto |
|
3 szt |
24h |
|
589 szt |
10 dni |
Cena: |
1301brutto |
|
4 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
1958brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
635brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
665brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3107brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2913brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
205 SZT |
10 dni |
Cena: |
1906brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1023brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1304brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2776brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1859brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
925 SZT |
10 dni |
Cena: |
2771brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135