Cena: |
10,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,45 |
zł netto |
Cena: |
12,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa sufitowa punktowa DALLA kwadrat czarny 22433 CT-DTL50-B KANLUX
Kanlux DALLA to bardzo starannie wykonana oprawa do montażu wewnątrz budynków. Posiada ruchomy pierścień przez co możemy regulować strumień światła. Jej kształty i uniwersalne kolory pozwalają na osiągnięcie nowoczesnego, dyskretnego efektu elegancji.
Parametry techniczne: Lampa sufitowa punktowa DALLA kwadrat czarny 22433 CT-DTL50-B KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 82 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Oprawka | GX5,3 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość | 82 mm |
| Średnica wbudowania | 70 mm |
| Wysokość/głębokość | 26 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 100 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
22433 -
m/download/14764946/22433.pdf [320.53 kB]
CE_509 DALLA CT-DTL50_DTO50 v3 PL -
m/download/13163817/ce-509-dalla-ct-dtl50-dto50-v3-pl.pdf [675.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampa sufitowa punktowa DALLA kwadrat czarny 22433 CT-DTL50-B KANLUX
Cena: |
1301brutto |
|
4 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
2913brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
205 SZT |
10 dni |
Cena: |
1963brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
2913brutto |
|
0 szt |
24h |
|
452 szt |
10 dni |
Cena: |
2913brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
879 SZT |
10 dni |
Cena: |
1728brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1859brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
925 SZT |
10 dni |
Cena: |
2771brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1230brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
5416brutto |
|
21 szt |
24h |
Cena: |
2776brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2103brutto |
|
1 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135