Cena: |
15,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,67 |
zł netto |
Cena: |
19,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
936 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa punktowa QULES AC O-W 26303 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica wbudowania | 71 mm |
| Średnica zewnętrzna | 83 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 44 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
Pliki do pobrania
26303 -
m/download/14766006/26303.pdf [302.16 kB]
CE_778 QULES AC O_L v3_PL -
m/download/13164861/ce-778-qules-ac-o-l-v3-pl.pdf [842.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa punktowa QULES AC O-W 26303 KANLUX
Cena: |
5416brutto |
|
21 szt |
24h |
Cena: |
1958brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
2913brutto |
|
0 szt |
24h |
|
452 szt |
10 dni |
Cena: |
1906brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2913brutto |
|
3 szt |
24h |
|
589 szt |
10 dni |
Cena: |
1023brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
665brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
748brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
1728brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
811brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
2771brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135