Cena: |
8,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,29 |
zł netto |
Cena: |
10,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
42 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED CorePro spot 550lm GU10 840 4000K barwa neutralna 120st PHILIPS
Żarówka LED CorePro LEDspot MV 550lm GU10 830 120.
Dane techniczne:
Zastosowanie:
Jako zamiennik żarówki halogenowej o mocy 65 W.
Parametry techniczne: Żarówka LED CorePro spot 550lm GU10 840 4000K barwa neutralna 120st PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 120 - 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 4.9 - 4.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 112 lm/W |
| Strumień świetlny | 550 - 550 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.103 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.31 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 550 lm |
Pliki do pobrania
LEDspots_50W_GU10_PAR16-DDT -
m/download/22776837/ledspots-50w-gu10-par16-ddt.webp [2.54 kB]
929002981302_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22776836/929002981302-eu-pl-pl-prof.fp [876.04 kB]
Label_1825204_big_color -
m/download/22776841/label-1825204-big-color.pdf [68.66 kB]
Fiche_1825204_pl -
m/download/22776842/fiche-1825204-pl.pdf [175.66 kB]
LEDspots_Corepro_SLR_1_4,9W_PAR16_GU10_840_120D-IES -
m/download/22776838/ledspots-corepro-slr-1-4-9w-par16-gu10-840-120d-ies.ies [4.86 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22776844/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
Philips-CorePro-LEDspot-MV-15K-COMF-3273-Ref-929001215232-EPD -
m/download/22776843/philips-corepro-ledspot-mv-15k-comf-3273-ref-929001215232-epd.pdf [783.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED CorePro spot 550lm GU10 840 4000K barwa neutralna 120st PHILIPS
Polecane
Cena: |
461brutto |
|
186 SZT |
24h |
Cena: |
3779brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
1376brutto |
|
21 SZT |
24h |
Cena: |
685brutto |
|
43 SZT |
24h |
Cena: |
825brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
4197brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
Cena: |
712brutto |
|
36 SZT |
24h |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
Cena: |
1384brutto |
|
21 SZT |
24h |
Cena: |
1384brutto |
|
50 SZT |
24h |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135