Cena: |
5,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,37 |
zł netto |
Cena: |
6,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
32 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED GU10 2,8/25W 230lm 120° 2700K ciepła biel VALUE OSRAM LEDVANCE
ŻARÓWKA LED z serii VALUE PAR16 uznanej na rynku marki OSRAM to najnowsze źródło światła z trzonkiem GU10 o mocy 2,8W (odpowiednik 25W) i kącie świecenia 120°. Żarówka emituje ciepłą barwę światła 2700K o strumieniu świetlnym 230lm. Firma OSRAM wykorzystując innowacyjną technologię LED gwarantuje nam bardzo wysoką jakość światła oraz rzeczywiste odzwierciedlenie barw. Najważniejszą cechą żarówek LED jest ich zmniejszone pobór energii nawet o 90% względem tradycyjnych źródeł światła.
Przedstawiona żarówka z trzonkiem GU10 marki OSRAM, idealnie sprawdzi się jako oświetlenie ogólne w oprawach wpuszczanych, które możemy zastosować w swoich mieszkaniach lub domach. Żarówka LED GU10 to energooszczędny zamiennik dla tradycyjnych reflektorów, a dzięki zastosowaniu takiego samego trzonka wymiana staje się banalnie prosta. Decydując się na zakup prezentowanej żarówki jesteśmy pewni, że otrzymujemy produkt wysokiej klasy, który zapewni nam bardzo długi okres użytkowania.
Parametry techniczne: Żarówka LED GU10 2,8/25W 230lm 120° 2700K ciepła biel VALUE OSRAM LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 3 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Kąt wiązki | 120.00 - 120.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 2.80 - 2.80 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 30 - 30 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 82 lm/W |
| Strumień świetlny | 230 - 230 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 100 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.11 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 230 lm |
Pliki do pobrania
asset_13038145.pdf [2022-11-14 11:10, 20.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED GU10 2,8/25W 230lm 120° 2700K ciepła biel VALUE OSRAM LEDVANCE
Cena: |
3779brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2916brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
797brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
3779brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
392brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1584brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
381brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135