Cena: |
15,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,23 |
zł netto |
Cena: |
18,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Żarówka - LED STAR CLASSIC B40 fr
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | 827 - 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 220 |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 5 - 5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 43 - 43 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 85 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 37 mm |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.13 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 125 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Ledvance Żarówka - LED STAR CLASSIC B40 fr
Cena: |
387brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
513brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
721 SZT |
10 dni |
Cena: |
4360brutto |
|
46 SZT |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
108 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
387brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
644brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
379brutto |
|
57 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
75 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135