Cena: |
17,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,68 |
zł netto |
Cena: |
21,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED GLS E-27 230V 15W ALU WW PREMIUM WOJ+14039 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 15 kWh |
| Długość | 121 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED GLS E-27 230V 15W ALU WW PREMIUM WOJ+14039 Spectrum Led
Cena: |
765brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
44 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
435brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
427brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
377brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
383brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
644brutto |
|
7 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135