Cena: |
10,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,70 |
zł netto |
Cena: |
13,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Corepro candle ND 5.5-40W E14 840 B35 CL produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Corepro candle ND 5.5-40W E14 840 B35 CL produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | Inne |
| Długość | 106 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 5.5 - 5.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 50 - 50 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 94.55 lm/W |
| Strumień świetlny | 520 - 520 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1207 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
10ca40e3704a490c80dda4c3007ef937 -
m/download/21741982/10ca40e3704a490c80dda4c3007ef937.webp [27.48 kB]
fp929001206002-pss-pl_pl -
m/download/8668308/fp929001206002-pss-pl-pl.pdf [434.62 kB]
fp929001206002-gis-pl_pl -
m/download/8668309/fp929001206002-gis-pl-pl.pdf [108.50 kB]
ledcandle_40w_e14_840_cl_b35-ies -
m/download/8668311/ledcandle-40w-e14-840-cl-b35-ies.ies [3.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Corepro candle ND 5.5-40W E14 840 B35 CL produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1076brutto |
|
31 SZT |
24h |
Cena: |
956brutto |
|
79 SZT |
24h |
Cena: |
1099brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1307brutto |
|
85 SZT |
24h |
Cena: |
1471brutto |
|
8 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135