Cena: |
48,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,19 |
zł netto |
Cena: |
59,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 A60 6W = 53W 2400K Ciepła 680lm 300° Filament SMART+ WIFI Ściemnialna 4058075610521 LEDVANCE
Nowoczesna ŻARÓWKA INTELIGENTNA LED uznanej na rynku oświetleniowym marki LEDVANCE z serii SMART+ WiFi. To oświetlenie domowe z inteligentnym sterowaniem aplikacją WiFi, które cechuje się bardzo dobrą jakością emitowanego światła oraz wysoką trwałością. Profesjonalne wykonanie, oraz wykorzystanie najnowszej technologii LED sprawia, że prezentowana żarówka spełni swoje zadanie. Żarówka LED LEDVANCE została wyposażona w energooszczędne źródło światła LED. Barwa światła wpływa na Twój nastrój i samopoczucie, ciepłe światło sprzyja relaksowi, natomiast zimne bądź neutralne światło pobudza Cię do działania. Idealnie oświetli wnętrze Twojego biura, kuchni, salonu lub pokoju.
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 A60 6W = 53W 2400K Ciepła 680lm 300° Filament SMART+ WIFI Ściemnialna 4058075610521 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 105 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 300.00 - 300.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Złoto |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | tak |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 6.00 - 6.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | tak |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 50 - 50 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 113 lm/W |
| Strumień świetlny | 680 - 680 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2400 - 2400 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 90 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 680 lm |
Pliki do pobrania
asset-13049320 -
m/download/23068902/asset-13049320.pdf [317.26 kB]
asset-13222642 -
m/download/23068901/asset-13222642.pdf [2.27 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 A60 6W = 53W 2400K Ciepła 680lm 300° Filament SMART+ WIFI Ściemnialna 4058075610521 LEDVANCE
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
831brutto |
|
16 SZT |
24h |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
376brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
425brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1153brutto |
|
81 SZT |
24h |
Cena: |
873brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1205brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135