Cena: |
6,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,83 |
zł netto |
Cena: |
8,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 230V 4W kula 320lm ciepła WOJ13032 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13032
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 230V 4W kula 320lm ciepła WOJ13032 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 79 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
_WOJ13032 -
m/download/19509249/woj13032.pdf [772.89 kB]
WOJ13032_WOJ13032 -
m/download/19509250/woj13032-woj13032.pdf [772.71 kB]
LED_KULKA_E-27_230V_4W_WW_SPECTRUM__WOJ13032 -
m/download/19509251/led-kulka-e-27-230v-4w-ww-spectrum-woj13032.pdf [771.63 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/16722709/karta-katalogowa-en.pdf [773.00 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16722710/karta-katalogowa-de.pdf [772.70 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16722711/karta-katalogowa-pl.pdf [771.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 230V 4W kula 320lm ciepła WOJ13032 Spectrum Led
Cena: |
2263brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1443brutto |
|
11 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135