Cena: |
5,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,50 |
zł netto |
Cena: |
6,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka XLED LED A60 E27 7W 810lm 6500K barwa zimna 230V 29603 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 105 mm |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 58 - 58 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 116.00 lm/W |
| Strumień świetlny | 810 - 810 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29603 -
m/download/14766658/29603.pdf [542.92 kB]
CE_903 XLED A60 v2_PL -
m/download/13165401/ce-903-xled-a60-v2-pl.pdf [909.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka XLED LED A60 E27 7W 810lm 6500K barwa zimna 230V 29603 KANLUX
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
729brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
886brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135