Cena: |
7,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,76 |
zł netto |
Cena: |
9,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka XLED świeczka C35 E27 6W 810lm 4000K barwa neutralna 29647 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 93 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 6 - 6 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 48 - 48 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 135 lm/W |
| Strumień świetlny | 810 - 810 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
29647 -
m/download/14766696/29647.pdf [533.15 kB]
CE_904 XLED C35_G45 v3_PL -
m/download/13165439/ce-904-xled-c35-g45-v3-pl.pdf [883.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka XLED świeczka C35 E27 6W 810lm 4000K barwa neutralna 29647 KANLUX
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
775 SZT |
10 dni |
Cena: |
8541brutto |
|
13 szt |
24h |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
14036brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135