Cena: |
9,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,80 |
zł netto |
Cena: |
12,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 A60 N 13W E27-WW 1520lm 3000K barwa ciepła 31206 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 13 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 120 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 13 - 13 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 105 - 105 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 117 lm/W |
| Strumień świetlny | 1520 - 1520 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
31206 -
m/download/14766769/31206.pdf [497.40 kB]
CE_023 A60 N 8W_9-5W_13W LED v1_PL -
m/download/13165499/ce-023-a60-n-8w-9-5w-13w-led-v1-pl.pdf [650.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 A60 N 13W E27-WW 1520lm 3000K barwa ciepła 31206 KANLUX
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1170brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
729brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
673brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135