Cena: |
7,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,09 |
zł netto |
Cena: |
8,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 11W RAPID MAXX v2 E27-WW 1050lm 3000K 22949 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 109 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 9.5 - 9.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 80 - 80 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 111 lm/W |
| Strumień świetlny | 1050 - 1050 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
22949 -
m/download/14765002/22949.pdf [726.41 kB]
CE_1009 RAPID PRO_MAXX_HI v2 v2_PL -
m/download/13163868/ce-1009-rapid-pro-maxx-hi-v2-v2-pl.pdf [903.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 11W RAPID MAXX v2 E27-WW 1050lm 3000K 22949 KANLUX
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
110 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
873brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135