Cena: |
23,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,33 |
zł netto |
Cena: |
28,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KANLUX Inteligentna Żarówka WiFi LED RGB SMART 11,5W
KANLUX 33642
Oferta zawiera:
Telefon nie jest częścią oferty.
Dane techniczne:
Parametry techniczne: KANLUX Inteligentna Żarówka WiFi LED RGB SMART 11,5W
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 12 kWh |
| Długość | 118 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 11.5 - 11.5 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 92 lm/W |
| Strumień świetlny | 1055 - 1055 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
33642 -
m/download/14767183/33642.pdf [929.11 kB]
CE_1002 SMART A60_GU10_C37 v1_PL -
m/download/13165839/ce-1002-smart-a60-gu10-c37-v1-pl.pdf [873.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KANLUX Inteligentna Żarówka WiFi LED RGB SMART 11,5W
Cena: |
11073brutto |
|
14 szt |
24h |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
397brutto |
|
34 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
899 SZT |
10 dni |
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135