Cena: |
69,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,44 |
zł netto |
Cena: |
85,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LEDBulb SP ND 5-25W E27 ściemnialna produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka LEDBulb SP ND 5-25W E27 ściemnialna produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 820 |
| Długość | 142 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kolor | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | tak |
| Kształt bańki | Globe |
| Moc źródła światła | 5 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 44 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 95 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
ff0cf601-80c3-4bee-9f7b-a79a00a304ac_96 -
m/download/21637615/ff0cf601-80c3-4bee-9f7b-a79a00a304ac-96.gif [83.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LEDBulb SP ND 5-25W E27 ściemnialna produkt wycofany PHILIPS
Polecane
Cena: |
559brutto |
|
720 SZT |
24h |
Cena: |
1170brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
11020brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
14036brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
Cena: |
5380brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
532brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1657brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
1007brutto |
|
12 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135