Cena: |
17,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,10 |
zł netto |
Cena: |
21,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Tornado T2 8W CDL E27 220-240V 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Tornado T2 8W CDL E27 220-240V 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 865 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość całkowita | 86.5 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Spiralny |
| Moc źródła światła | 8 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | nie |
| Promiennik UV black light | nie |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Strumień świetlny | 475 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 47.5 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Trzonek | E27 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | nie |
Pliki do pobrania
c1c0e2d0-3fe1-4ef4-af35-a4a300d0edac_96 -
m/download/21592957/c1c0e2d0-3fe1-4ef4-af35-a4a300d0edac-96.gif [80.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Tornado T2 8W CDL E27 220-240V 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
4573brutto |
|
45 szt |
24h |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
2263brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
8541brutto |
|
13 szt |
24h |
Cena: |
873brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
821brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1443brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
11073brutto |
|
14 szt |
24h |
Cena: |
335brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135