Cena: |
18,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,40 |
zł netto |
Cena: |
22,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED A60 E27 13W 100W 1521lm 3000K produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka LED A60 E27 13W 100W 1521lm 3000K produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Ciepła |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość [mm] | 110 mm |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 200 ° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | Tak |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | Nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 13 W |
| Moc źródła światła [W] | 13 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Oznaczenie typu | Typ A |
| Prąd znamionowy | 115 mA |
| Prąd znamionowy [mA] | 115 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 117 lm/W |
| Strumień świetlny | 1521 lm |
| Strumień świetlny [lm] | 1521 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1521 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1164 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Ze zdalnym sterowaniem | Nie |
| Zużycie energii przez 1000 godzin [kWh] | 13 kWh |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED A60 E27 13W 100W 1521lm 3000K produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
2869brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
873brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
662 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
860brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135