Cena: |
26,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,67 |
zł netto |
Cena: |
32,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED Vintage 1906 LED CL GLOBE125 FIL GOLD 55 non-dim 6,5W/825 E27 4058075809406 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | R39 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 168 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 300.00 - 300.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Złoto |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 6.50 - 6.50 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 38 - 38 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 110 lm/W |
| Strumień świetlny | 720 - 720 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 124 mm |
| Temperatura barwowa | 2400 - 2400 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 90 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 720 lm |
Pliki do pobrania
asset_13031429.pdf [2022-11-14 11:19, 21.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED Vintage 1906 LED CL GLOBE125 FIL GOLD 55 non-dim 6,5W/825 E27 4058075809406 LEDVANCE
Cena: |
858brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
621brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1454brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
24107brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
1020brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1153brutto |
|
81 SZT |
24h |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135