Cena: |
6,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,98 |
zł netto |
Cena: |
8,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED SIGO R63 E27 8W 640lm 3000K barwa ciepła 230V 22737 KANLUX
Kanlux SIGO LED to nie tylko oszczędność energii, ale też trwałość 25-krotnie wyższa niż w tradycyjnych żarówkach reflektorowych. Ponieważ ich kształt i rozmiar przypomina standardowe żarówki reflektorowe, łatwo je wymienić bez konieczności dodatkowych modyfikacji.
Parametry techniczne: Żarówka LED SIGO R63 E27 8W 640lm 3000K barwa ciepła 230V 22737 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 104 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Grzybkowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 8 - 8 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 65 - 65 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 63 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
22737.pdf [2022-04-05 14:18, 377.28 kB]
22737.pdf [2022-04-05 14:18, 377.28 kB]
22737[2].pdf [2022-06-09 11:25, 675.13 kB]
22737[3].pdf [2022-10-13 09:25, 675.13 kB]
22737 -
m/download/14764985/22737.pdf [686.57 kB]
ID0772_CE v2 PL -
m/download/13163850/id0772-ce-v2-pl.pdf [798.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED SIGO R63 E27 8W 640lm 3000K barwa ciepła 230V 22737 KANLUX
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
775 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1170brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
11073brutto |
|
14 szt |
24h |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135