Cena: |
46,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,46 |
zł netto |
Cena: |
57,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa E27 70W 2000K SON I PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 72 kWh |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 70 W |
| Model | Opalizowany |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 80 lm/W |
| Strumień świetlny | 5600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 28000 h |
| Średnica | 70 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | nie |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son -
m/download/23689942/lrdd1-son.webp [2.15 kB]
928150108828_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689941/928150108828-eu-pl-pl-prof.fp [454.52 kB]
Label_473373_big_color -
m/download/23689944/label-473373-big-color.pdf [68.61 kB]
Fiche_473373_pl -
m/download/23689945/fiche-473373-pl.pdf [324.23 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689946/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23689943/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa sodowa E27 70W 2000K SON I PHILIPS
Cena: |
821brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1170brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
662 SZT |
10 dni |
Cena: |
2869brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
335brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
729brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135