Cena: |
7,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,09 |
zł netto |
Cena: |
8,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED RAPID MAXX v2 E27 E27-NW 9,5W 1050lm 4000K barwa neutralna 230V 22948 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 109 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 9.5 - 9.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 80 - 80 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 111 lm/W |
| Strumień świetlny | 1050 - 1050 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
22948 -
m/download/14765001/22948.pdf [764.61 kB]
CE_1009 RAPID PRO_MAXX_HI v2 v2_PL -
m/download/13163867/ce-1009-rapid-pro-maxx-hi-v2-v2-pl.pdf [903.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED RAPID MAXX v2 E27 E27-NW 9,5W 1050lm 4000K barwa neutralna 230V 22948 KANLUX
Cena: |
1020brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
335brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
821brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135