Cena: |
10,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,24 |
zł netto |
Cena: |
12,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED G9 230V 4W zimna biel WOJ+14435 Spectrum Led
- 5 lat gwarancji
- trwałość 50000 h
- wysoka skuteczność świetlna 115 lm/W
- szeroki kąt świecenia 270 °
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd | 36 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 460 lm |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 270 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Trzonek | G9 |
| Wymiary (A x B x C) | 20x57 [mm] |
| Waga | 0.01 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16724053/karta-katalogowa-en.pdf [883.49 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16724054/karta-katalogowa-de.pdf [882.97 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16724055/karta-katalogowa-pl.pdf [883.90 kB]
_WOJ14435 -
m/download/18657190/woj14435.pdf [883.47 kB]
WOJ14435_WOJ14435 -
m/download/18657191/woj14435-woj14435.pdf [883.04 kB]
LED_G9_4W_PREMIUM_PREMIUM_WOJ14435 -
m/download/18657192/led-g9-4w-premium-premium-woj14435.pdf [883.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED G9 230V 4W zimna biel WOJ+14435 Spectrum Led
Cena: |
1175brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
4189brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1167brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1588brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135