Cena: |
20,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,61 |
zł netto |
Cena: |
25,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED MAS CorePro spot VLE ściemnialna 4,9-50W GU10 927 2700K barwa ciepła 36st PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | Inne |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 36 - 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 4.9 - 4.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 27 - 27 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 80.61 lm/W |
| Strumień świetlny | 355 - 355 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 650 cd |
| Temperatura barwowa | 2200 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1442 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik mocy | 0.8 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 355 lm |
Pliki do pobrania
LEDspotMV_PAR16_GU10_TD -
m/download/22300805/ledspotmv-par16-gu10-td.webp [2.06 kB]
929001350302_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22300804/929001350302-eu-pl-pl-prof.fp [650.85 kB]
Label_400288_big_color -
m/download/22300809/label-400288-big-color.pdf [67.41 kB]
Fiche_400288_pl -
m/download/22300810/fiche-400288-pl.pdf [173.48 kB]
LEDspot_50W_GU10_922-927_36D-IES -
m/download/22300806/ledspot-50w-gu10-922-927-36d-ies.ies [33.40 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22300812/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
Master_VLE_LEDspot_packaging -
m/download/22300811/master-vle-ledspot-packaging.webp [164.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED MAS CorePro spot VLE ściemnialna 4,9-50W GU10 927 2700K barwa ciepła 36st PHILIPS
Cena: |
1384brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4197brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1109brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
915brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1384brutto |
|
102 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
42 SZT |
24h |
Cena: |
671brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2284brutto |
|
13 SZT |
24h |
Cena: |
4500brutto |
|
57 opk |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135