Cena: |
18,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,57 |
zł netto |
Cena: |
22,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LED COMFORT SUPERIOR Spot PAR16 GL 46 dim 6,7W 940 GU10 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 55 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 120.00 - 120.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 6.70 - 6.70 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 36 - 36 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 85 lm/W |
| Strumień świetlny | 575 - 575 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 200 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 150 |
| Współczynnik mocy | 0.7 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 575 lm |
Pliki do pobrania
asset-13136656 -
m/download/22525507/asset-13136656.pdf [330.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co LED COMFORT SUPERIOR Spot PAR16 GL 46 dim 6,7W 940 GU10 LEDVANCE
Polecane
Cena: |
408brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3779brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
392brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
197 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
183 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1285brutto |
|
158 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
815brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
999brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135