Cena: |
13,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,89 |
zł netto |
Cena: |
17,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED ściemnialna 4W=50W 345lm 2700K barwa ciepła LEDspot 4-50W GU10 827 36st. PHILIPS
Parametry techniczne: Żarówka LED ściemnialna 4W=50W 345lm 2700K barwa ciepła LEDspot 4-50W GU10 827 36st. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 36 - 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 4 - 4 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 24 - 24 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 86 lm/W |
| Strumień świetlny | 345 - 345 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 700 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1203 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 0.45 |
| Współczynnik mocy | 0.6 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 345 lm |
Pliki do pobrania
LEDspotMV_PAR16_GU10_TD -
m/download/23684536/ledspotmv-par16-gu10-td.webp [2.06 kB]
929002495902_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23684535/929002495902-eu-pl-pl-prof.fp [697.98 kB]
Label_400299_big_color -
m/download/23684540/label-400299-big-color.pdf [67.39 kB]
Fiche_400299_pl-1 -
m/download/23684541/fiche-400299-pl-1.pdf [480.32 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23684543/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDspots_Corepro_SLR_4W_PAR16_GU10_827_36D-IES -
m/download/23684537/ledspots-corepro-slr-4w-par16-gu10-827-36d-ies.ies [5.35 kB]
Philips-CorePro-LEDspot-MV-15K-COMF-3273-Ref-929001215232-EPD -
m/download/23684542/philips-corepro-ledspot-mv-15k-comf-3273-ref-929001215232-epd.pdf [783.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED ściemnialna 4W=50W 345lm 2700K barwa ciepła LEDspot 4-50W GU10 827 36st. PHILIPS
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
472brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
25 SZT |
24h |
Cena: |
685brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1959brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1030brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1192brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1336brutto |
|
177 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
660brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
13407brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
793brutto |
|
3 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135