Cena: |
5,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,79 |
zł netto |
Cena: |
7,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED z soczewką MR11 GU10 230V 2W 3000K 230lm 45st ciepła biel WOJ+14158 Spectrum Led
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: Żarówka LED z soczewką MR11 GU10 230V 2W 3000K 230lm 45st ciepła biel WOJ+14158 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Długość | 48 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Światłość | 220 cd |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16723406/karta-katalogowa-en.pdf [1,004.14 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16723407/karta-katalogowa-de.pdf [996.50 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16723408/karta-katalogowa-pl.pdf [998.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED z soczewką MR11 GU10 230V 2W 3000K 230lm 45st ciepła biel WOJ+14158 Spectrum Led
Cena: |
1336brutto |
|
181 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
712brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
381brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
259 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
906brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
4305brutto |
|
9 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135