Cena: |
39,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,00 |
zł netto |
Cena: |
47,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MAS LEDspotLV DimTone 6.5-35W MR16 36D produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: MAS LEDspotLV DimTone 6.5-35W MR16 36D produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Ekstra ciepła |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Długość | 50 m |
| Kąt rozsyłu światła | 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kolor | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Moc źródła światła | 6.5 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 800 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 370 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 51 mm |
| Światłość | 900 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | GU5,3 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
afc5ba85-718d-4dee-b8e3-a4ad01764d88_96 -
m/download/21672006/afc5ba85-718d-4dee-b8e3-a4ad01764d88-96.gif [129.32 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co MAS LEDspotLV DimTone 6.5-35W MR16 36D produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
821brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Cena: |
870brutto |
|
17 SZT |
24h |
Cena: |
752brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135