Cena: |
6,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,48 |
zł netto |
Cena: |
7,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED z soczewką MR16 GU5.3 4W 38st zimna biel WOJ+14097 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14097
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd | 500 mA |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Światłość | 510 CD |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 38 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU5.3 |
| Wymiary (A x B x C) | 50x49 [mm] |
| Waga | 0.04 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED z soczewką MR16 GU5.3 4W 38st zimna biel WOJ+14097 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 50 m |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 490 cd |
| Trzonek | GU5,3 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/20386564/karta-katalogowa-en.pdf [1.29 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/20386565/karta-katalogowa-de.pdf [1.29 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/20386566/karta-katalogowa-pl.pdf [1.29 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED z soczewką MR16 GU5.3 4W 38st zimna biel WOJ+14097 Spectrum Led
Cena: |
671brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
752brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
821brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Cena: |
870brutto |
|
17 SZT |
24h |
Cena: |
797brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135