Cena: |
49,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,20 |
zł netto |
Cena: |
60,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa metalohalogenkowa 150W RX7s 230V 4200K przeźroczysta MHN-TD 8711500733993 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 150W RX7s 230V 4200K przeźroczysta MHN-TD 8711500733993 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | TD |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 155 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 842 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 135 mm |
| Filtr UV | tak |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 155.0 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 88 - 108 V |
| Pozycja pracy | p45 |
| Skuteczność świetlna | 81 lm/W |
| Strumień świetlny | 12500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10500 h |
| Średnica | 22.5 mm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | RX7s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
f7945481b5ad4ff69d23a4a300ca48e5 -
m/download/21498357/f7945481b5ad4ff69d23a4a300ca48e5.webp [24.24 kB]
33bfff5aa3bb4b238f04a4a300ca4ef1 -
m/download/16968848/33bfff5aa3bb4b238f04a4a300ca4ef1.webp [10.71 kB]
fp928076505190-pss-pl_pl -
m/download/16968847/fp928076505190-pss-pl-pl.pdf [445.55 kB]
186a625c6821419dab67adad0107333b -
m/download/16968849/186a625c6821419dab67adad0107333b.pdf [68.89 kB]
b7dc71d6ebe441319ac8adad0107ab22 -
m/download/16968850/b7dc71d6ebe441319ac8adad0107ab22.pdf [356.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135