Cena: |
25,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,85 |
zł netto |
Cena: |
31,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED S Wi-FI ściemnialna A60 7W E27 CCT Smart 33640 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Długość | 105 mm |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 78 - 78 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Strumień świetlny | 806 - 806 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
33640 -
m/download/14767181/33640.pdf [1.50 MB]
CE_1002 SMART A60_GU10_C37 v1_PL -
m/download/13165837/ce-1002-smart-a60-gu10-c37-v1-pl.pdf [873.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED S Wi-FI ściemnialna A60 7W E27 CCT Smart 33640 KANLUX
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
873brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
532brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
860brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135