Cena: |
8,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,00 |
zł netto |
Cena: |
9,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka niskonapięciowa 60W E27 24V przezroczysta produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka niskonapięciowa 60W E27 24V przezroczysta produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| klasa energetyczna | E |
| Moc źródła światła | 60 W |
| napięcie znamionowe | 24 V |
| Nazwa | Żarówka przezroczysta niskonapięciowa A60 60W 24V E27 CL.1CT/100 Philips |
| Opis | Niskonapięciowa lampa żarowa. |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Średnia trwałość znamionowa | 1000 h |
| trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw | 100 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka niskonapięciowa 60W E27 24V przezroczysta produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1153brutto |
|
81 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135