Cena: |
45,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,80 |
zł netto |
Cena: |
56,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Tornado Dim 20W WW E27 220-240V 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Tornado Dim 20W WW E27 220-240V 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 20 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 127 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Spiralny |
| Moc źródła światła | 20 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | nie |
| Promiennik UV black light | nie |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Strumień świetlny | 1220 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 61 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | nie |
Pliki do pobrania
72ef2f89-062e-4b8c-a3cd-a4a300e0e0e7_96 -
m/download/21203600/72ef2f89-062e-4b8c-a3cd-a4a300e0e0e7-96.gif [46.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Tornado Dim 20W WW E27 220-240V 1PF/6 produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
109 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
14036brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
14054brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135