Cena: |
5,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,79 |
zł netto |
Cena: |
7,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
62 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 13W 1250lm 4000K neutralna WOJ+14102 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14102
- szeroki kąt świecenia 270°
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 13W 1250lm 4000K neutralna WOJ+14102 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 13 kWh |
| Długość | 113 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656624/karta-katalogowa-en.pdf [968.04 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656625/karta-katalogowa-de.pdf [965.45 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656626/karta-katalogowa-pl.pdf [966.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 13W 1250lm 4000K neutralna WOJ+14102 Spectrum Led
Cena: |
561brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1169brutto |
|
38 SZT |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
Cena: |
8541brutto |
|
13 szt |
24h |
Cena: |
600brutto |
|
5 SZT |
24h |
Polecane
Cena: |
559brutto |
|
720 SZT |
24h |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135