Cena: |
5,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,63 |
zł netto |
Cena: |
6,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED Tablicowa do maszyny do szycia ciepła woj+52323 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+52323
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 2 W |
| Prąd | 10 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Strumień świetlny | 140 lm |
| Skuteczność świetlna | 70 lm/W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | Ba15d |
| Wymiary (A x B x C) | 23x50 [mm] |
| Waga | 0.016 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED Tablicowa do maszyny do szycia ciepła woj+52323 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 50 m |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 23 mm |
| Trzonek | BA15d |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656564/karta-katalogowa-en.pdf [1.21 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656565/karta-katalogowa-de.pdf [1.21 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656566/karta-katalogowa-pl.pdf [1.21 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED Tablicowa do maszyny do szycia ciepła woj+52323 Spectrum Led
Cena: |
461brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
117 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
604brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
831brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
850brutto |
|
39 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
644brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
531brutto |
|
67 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135