Cena: |
11,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,47 |
zł netto |
Cena: |
13,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED XLED A60 M 7W-NW E27 680lm 4000K barwa neutralna 33515 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 108 mm |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 97 lm/W |
| Strumień świetlny | 680 - 680 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
33515 -
m/download/14767103/33515.pdf [889.39 kB]
CE_1027 XLED A60 M 7W v1_PL -
m/download/13165787/ce-1027-xled-a60-m-7w-v1-pl.pdf [81.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED XLED A60 M 7W-NW E27 680lm 4000K barwa neutralna 33515 KANLUX
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
13328brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
858brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1000brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1169brutto |
|
38 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135