Cena: |
191,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,06 |
zł netto |
Cena: |
235,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
235,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa MC CDM-R Elite 70W/930 E27 3000K barwa ciepła PAR30L 40D PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | PAR30 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 74 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 930 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 37 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 73.2 W |
| Napięcie lampy | 79 - 93 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Rodzaj odbłyśnika | Szklany powlekany aluminium |
| Skuteczność świetlna | 70 lm/W |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 95 mm |
| Światłość | 10300 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | nie |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-R-E_0002 -
m/download/23690418/lrdd1-cdm-r-e-0002.webp [3.04 kB]
928109500630_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690417/928109500630-eu-pl-pl-prof.fp [575.88 kB]
Label_473366_big_color -
m/download/23690420/label-473366-big-color.pdf [69.95 kB]
Fiche_473366_pl -
m/download/23690421/fiche-473366-pl.pdf [386.45 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690422/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690419/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa metalohalogenkowa MC CDM-R Elite 70W/930 E27 3000K barwa ciepła PAR30L 40D PHILIPS
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135