Cena: |
191,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,06 |
zł netto |
Cena: |
235,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
235,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MC CDM-R Elite 35W/930 E27 PAR20 30D PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | PAR20 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 930 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 92 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 28.5 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 39.1 W |
| Napięcie lampy | 80 - 96 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Rodzaj odbłyśnika | Szklany powlekany aluminium |
| Skuteczność świetlna | 61 lm/W |
| Strumień świetlny | 3550 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 64 mm |
| Światłość | 6500 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | nie |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
928050300630_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690376/928050300630-eu-pl-pl-prof.fp [664.37 kB]
Label_473304_big_color -
m/download/23690379/label-473304-big-color.pdf [69.12 kB]
Fiche_473304_pl -
m/download/23690380/fiche-473304-pl.pdf [386.51 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690381/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690378/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Źródło światła MC CDM-R Elite 35W/930 E27 PAR20 30D PHILIPS
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
109 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1443brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
2161brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135