Cena: |
20,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,50 |
zł netto |
Cena: |
25,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka halogenowa Halogen MV Click 44.0W G9 230V CL 1CT/10F produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka halogenowa Halogen MV Click 44.0W G9 230V CL 1CT/10F produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T4 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 44 kWh |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 44 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 230 - 234 V |
| Skręcony | nie |
| Strumień świetlny | 590 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 13 mm |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | G9 |
Pliki do pobrania
9748009e7b7e47548f1fa4a300af8cff -
m/download/21207635/9748009e7b7e47548f1fa4a300af8cff.webp [6.46 kB]
272d02bbbcbd46f1a303a4a300af96f6 -
m/download/17567588/272d02bbbcbd46f1a303a4a300af96f6.webp [20.31 kB]
fp925640844201-pss-pl_pl -
m/download/17567587/fp925640844201-pss-pl-pl.pdf [369.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka halogenowa Halogen MV Click 44.0W G9 230V CL 1CT/10F produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
4189brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1167brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1588brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135