Cena: |
43,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,30 |
zł netto |
Cena: |
53,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Promiennik podczerwieni E27 100W 121mm InfraRed PAR-38IR przezroczysty PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica lampy | 121 mm |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 100 kWh |
| Długość całkowita | 136 mm |
| Kształt bańki | Reflektor PAR |
| Moc źródła światła | 100 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Średnia trwałość znamionowa | 5000 h |
| Trzonek | E27 |
| Źródło światła | Żarówka |
Pliki do pobrania
LRDD1_IRPR38_0001 -
m/download/23691201/lrdd1-irpr38-0001.webp [2.96 kB]
923801244209_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691200/923801244209-eu-pl-pl-prof.fp [577.14 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23691203/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
SL-TFIL-IRDIR-001-general-lists-20-Jan-23 -
m/download/23691202/sl-tfil-irdir-001-general-lists-20-jan-23.pdf [191.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Promiennik podczerwieni E27 100W 121mm InfraRed PAR-38IR przezroczysty PHILIPS
Cena: |
666brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
110 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135