Cena: |
3,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,06 |
zł netto |
Cena: |
3,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED KULKA E14 230V 4W 340lm 6000K zimna biel WOJ+13031 Spectrum Led
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: Żarówka LED KULKA E14 230V 4W 340lm 6000K zimna biel WOJ+13031 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 79 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16722719/karta-katalogowa-en.pdf [807.38 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16722720/karta-katalogowa-de.pdf [806.24 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16722721/karta-katalogowa-pl.pdf [808.76 kB]
_WOJ13031 -
m/download/18604014/woj13031.pdf [1.21 MB]
WOJ13031_WOJ13031 -
m/download/18604015/woj13031-woj13031.pdf [1.21 MB]
KULKA_LED_4W_E-14_WOJ13031 -
m/download/18604016/kulka-led-4w-e-14-woj13031.pdf [1.21 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED KULKA E14 230V 4W 340lm 6000K zimna biel WOJ+13031 Spectrum Led
Cena: |
531brutto |
|
67 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
44 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
549brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
644brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
765brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
850brutto |
|
38 SZT |
24h |
Cena: |
387brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135